Меню сайта

Категорії каталога
Lama-погляди музичних каналів [3]
Інтерв"ю [3]
Інтерв"ю Лами різним друкованим та інтернет-виданням, а також чати з співачкою
Релізи [1]

Наше опитування
А ви вже слухали диск "Світло і тінь"?
Всього відповідей: 930


Lama: "Я відчуваю своїх самців на відстані"

Lama: "Я відчуваю своїх самців на відстані"

www.e-motion.com.ua

«Лама» - нежная, трогательная девушка по имени Наталья - напомнила мне героиню многих сказок и легенд: этническая внешность, длинные красивые волосы, выразительные глаза, в целом образ, напоминающий дивную красавицу-мавку.

Искренность, чистота этого человека, на мой взгляд, редкий атрибут нынешнего украинского шоу-бизнеса. Знаете, сразу приходят на ум слова, которые пусть не являются народной мудростью, но в точности подтверждают ее взгляды на жизнь, когда о пошлом человек может говорить непошло, мало того еще и красивым литературным языком. Натали, так держать! Твои песни, музыка по истине пронизывают душу и сердце, ведь любовь – это не только радость, это сложный эмоциональный комплекс, который заставляет нас мыслить, принимать решения, а если честно, без любви, как и без секса, нам просто не имело бы смысла жить...

Zвезда: Привет, встреча у нас интимного характера и говорить будем о сексе. Наташа, скажи, насколько в последнее время тебе удается совмещать творчество, личную жизнь и повседневные заботы?

Наташа: Насправді, я намагаюся це поєднювати, але особливо в той час, коли в нас проходять концерти і їх багато, наприклад, то я можу секс замінити на виступи.

Zвезда: Т.е. ты получаешь при этом тот же кайф?

Наташа: Так, той самий кайф, і не має такого відчуття, що в мене брак сексу, концерти заповнюють ці життєві моменти, коли є потреба.

Zвезда: Чем для тебя в принципе является секс и насколько здесь важно сочетание с чувствами?

Наташа: Для мене дуже важливо, щоб були почуття, спочатку почуття, а потім вже секс, ці два моменти повинні бути поєднані.

Zвезда: Какие мужчины тебя привлекают?

Наташа: В принципі, в мене немає якогось конкретного ідеалу чи типу чоловіків, коли закохаєшся, іноді не розумієш, мені ж нібито подобались чорняві хлопці, статні, красиві, а тут виникають почуття до людини, яка є абсолютним антиподом твого ідеалу.

Zвезда: Чем именно мужчина может тебя расположить, что это: определенный характер, поступок?

Наташа: Напевно, що все в комплексі, приваблюють очі, погляд, внутрішні якості.

Zвезда: А если брать по внешним параметрам, есть у тебя определенный сложившийся вкус?

Наташа: Знаєш, інколи дивишся: йде красивий хлопець, настільки ідеальний, і риси, і фігура, ну от щось не приваблює, не збуджує, є такий момент. Щодо мене, я відчуваю своїх самців на відстані.

Zвезда: В детстве, юности ты очень много времени уделяла творчеству, исходя из этого, можно предположить, что творческие люди, тем более дети, отличаются от своих сверстников, они более требовательны, переборчивы в том же выборе мальчиков, в общении с ними. Как это было у тебя, интересовали ли тебя ровесники?

Наташа: Чому, ровесники цікавили, навіть були хлопці з мого класу, просто тоді ще ніхто особливо не розкривався один одному, все відбувалося на дитячому рівні, але я завжди встигала і творчістю займатись, і з хлопцями зустрічатись, закохувалась я і в мене закохувались, я завжди цим почуттям жила, навіть з першого класу.

Zвезда: Чувствовала ли ты при этом родительское вмешательство в личные отношения, было ли сексуальное воспитание с их стороны?

Наташа: Ні, не було. Я росла дуже чемною дитиною, не потрапляла в ніякі халепи, щоб батьки щось таке помітили і сказали: „Наталя, більше так не роби, так не можна”, напевно, з їхнього боку вони бачили, що в мене все нормально і з почуттями, і з вибором хлопців. Пам’ятаю, коли я ще ходила до школи, думала, як же на світ з’являються діти, мені про це ніхто не розповідав. Якось до мене підійшла однокласниця, ми почали говорити на цю тему, а мама мені до цього розказала, що я з’явилася через те, що їй дали якусь таблетку. Думаю, добре, а як же коти, собаки, мама каже, що ті люди, котрі прибирають біля будинку, вони підкидають таблетки їм також. Згодом мої однокласниці все розказали, що це відбувається так, так і ось так. А мій батько, він якраз був такий в тілі, я собі думаю, він же маму роздавить ( прим. смеется). Мені так стає смішно, як я це згадую.

Zвезда: Насколько ты влюбчива и что нужно такое совершить, чтобы вызвать в тебе чувства?

Наташа: Не потрібно робити спеціальних вчинків, коли людина робить щось навмисне, це, навпаки, відштовхує. Кохання в мене завжди з’являється ні з того ні з сього, влюбчивою я була раніше, зараз я по-іншому на це дивлюся. Мені важко закохатися, тому що набагато вища планка у ставленні до чоловіків, з віком інакше оцінюєш ситуацію, чоловіків.

Zвезда: Т.е. стараешься не особо торопить события?

Наташа: Так, я коли відчуваю, що можу в того чи іншого хлопця влюбитися, намагаюсь і вмію своїми почуттями керуватися і не підпускати близько людину.

Zвезда: Как ты относишься к свободным отношениям, к парам, которые позволяют своим партнерам проводить время еще с кем-то на уровне легких флиртов, романов?

Наташа: До таких відносин, вважаю, потрібно дорости. Мені здається, що це ті пари, котрі вже пережили свої почуття і яким вже не настільки болісно сприймати романи свого чоловіка чи своєї дружини, - можливо, в житті їх поєднує якийсь спільний бізнес, їм просто разом комфортно жити, але їм хочеться якихось почуттів, тому вони собі це дозволяють.

Zвезда: Но ты, допустим, готова простить измену, или для тебя это неприемлемо?

Наташа: Якщо я цю людину дуже люблю, навряд чи змогла б таке допустити, хоча в мене, відверто кажучи, просто не було таких ситуацій, тому важко судити. Деколи буває, кажеш собі, що не простиш, а ситуація складається по-іншому, - на мою думку, жінки переважно вибачають.

Zвезда: Скажи, какая обстановка тебя располагает, возможно, это определенные цвета, запахи, своеобразный расслабляющий антураж?

Наташа: Спеціальних церемоній для цього не потрібно, тут важливо, з ким ти разом, це може бути в лісі і десь на природі, спонтанність виникає будь де, якщо є почуття.

Zвезда: Как ты думаешь, почему вначале, когда люди вместе, секса много, часто и по нескольку раз в день, потом это все угасает и сводится к нескольким разам в неделю, а то и меньше? Каким образом нужно поддерживать этот огонь, страсть?

Наташа: Знаєш, не досконале життя, і все колись прийде до кінця. Так воно є, так створена природа, потрібно розуміти, якщо ти хочеш серйозних стосунків, і якщо ти хочеш зберегти їх хоча б половину свого життя, усвідом, чи потрібна тобі ця людина. Треба взагалі розраховувати, що почуття не тривають все життя, ну, не буває так. Люди закохуються і думають, це назавжди, але з часом, навіть через 2-3 роки, почуття зникають.

Zвезда: Ты вообще избалованная вниманием девушка, любишь, когда тебе уделяют максимум внимания, дарят подарки, посвящают песни, усыпают цветами? Как было у тебя?

Наташа: Я виросла не в багатій сім’ї, тому не звикла до якихось дорогих подарунків, для мене не важливо, чи дорогий подарунок, важлива сама увага, хай це буде якась квіточка чи картина, це приємніше.

Zвезда: Чесно тебе скажу, ты отличаешься от большинства людей, в частности девушек, представителей шоу-бизнеса. В тебе есть нечто такое, как будто ты находишься на другой планете, но на своей, ты здесь, но остаешься в своем мире; чистота речи, искренность...

Наташа: Мене, чесно кажучи, усі ці тусовки дратують, вся ця показуха, тіпа, в мене штани від гуччі, а в тебе? Мені комфортно жити нібито і в шоу-бізнесі, і поза ним.

Zвезда: Где любишь отдыхать с любимым человеком?

Наташа: Мені дуже подобаються дикі місця, море, пісочок, де немає ніяких вечірок, спокійно.

Zвезда: Кстати, твой последний клип, что сподвигло снять видео именно на эту песню? Любовный треугольник, неразрешенные отношения, я так понимаю, это все тебе близко?

Наташа: Я взагалі стикалася і з трикутником, і навіть з поцілунками з дівчиною. Так просто співпало, пісня була трохи раніше написана, - про кохання, почуття, переживання, - тому вона повністю співпала із фільмом.

Zвезда: А твои поцелуи с девушкой - это желание попробовать новые ощущения?

Наташа: Я нічого не хотіла пробувати. Справа в тому, що моя подруга запросила мене до свого знайомого в гості, приходимо до нього, і так сталося, що він сидів сам по собі, а ми з нею в основному спілкувались. Подружка так випила вже нормально, і ось вона, прямо як у фільмі „Сафо”, ловить мене на балконі, і тут я відчуваю смак інших губ, а чоловічі губи, вони ж більш жорсткіші, а тут такі ніжні губи, мені аж ніяково стало, я зрозуміла, що це не моє, тому що не отримала ніякого кайфу, але спробувала.

Zвезда: Видишь, как определенные обстоятельства при нужном подходе могут подтолкнуть на подобные эксперименты.

Наташа: Я вважаю, що лесбійське кохання – це в принципі нормально і набагато красивіше, ніж у чоловіків, якщо брати статеві стосунки.

Zвезда: Учитывая то, что обнаженное женское тело намного привлекательней, чем обнаженное мужское.

Наташа: Чому, є насправді дуже красиві чоловічі тіла, мені не дуже подобаються занадто накачані хлопці, подобається витонченість, навіть певна присутність жіночності.

Zвезда: Ты имеешь в виду смазливость?

Наташа: Ні, не такий, прямо солодкий, мені взагалі подобаються хлопці, які відрізняються від усіх, зі своєрідним альтернативним напрямом.

Zвезда: По поводу экспериментов, чего хочется еще попробовать?

Наташа: Раніше хотіла спробувати іншого партнера, адже коли стосунки довгий час є, вони доходять до якогось такого моменту, коли ти розумієш, що тобі потрібно щось більше, але я зрозуміла, що воно того не варто.

Zвезда: Было такое, когда ты понимала, что тебе одновременно нравится несколько ребят?

Наташа: В мене було таке, що я любила двох водночас і не могла визначитись, виходить так: мучиш і себе, і інших людей.

Zвезда: Было ли у тебя желание все-таки больше обнажиться в клипах, показать, насколько ты красива?

Наташа: У нас здебільшого як все робиться: якщо немає що сказати більше, якщо немає продукту нормального, тому нормальним є роздягнутись, показати себе. В мому випадку все йде в комплексі - і музика, і тексти, і сам артист присутній. В мене навіть не було думок таких, щоб спеціально роздягнутись. Може, прийде час, коли так і буде, на цьому зараз не акцентуюсь, хай здогадуються, що в мене там.

Zвезда: Были предложения, связанные с эротической съемкой?

Наташа: Були, так. Від Плейбою ми відмовилися.

Zвезда: А что именно не устроило?

Наташа: Формат фото, тому що дівчата там повністю оголюються. Ті роботи, які я бачила, відзняті з нашими артистами, фото були досить відверті і вульгарні. Розумієш, себе можна показувати і вдосконалювати по-іншому.

Zвезда: Возникало желание изменить свой имидж, образ, поменять цвет волос, прическу, чтобы быть более привлекательней для своего же любимого человека?

Наташа: Мене завжди влаштовувало те, що я маю. Взагалі, дякую природі, Богу за ту красу, що мені дав, за моє волосся. Свій образ я лише удосконалюю, залишаючи виграшні моменти, які мене дійсно роблять привабливою та красивою, кардинальних змін не хочеться робити. В мене багато прихильників, які сприймають мене саме такою. Коли ми знімали кліп „З тим, кого любила”, в мене там було пряме чорне волосся, тобто зовсім інший образ. На форумах почали писати: „а де ж її кудряшки, де то волосся?”, отже прихильники переживають, чи повернусь я до свого постійного образу.

Zвезда: Говоря о фанатах, поклонниках, насколько тебя пресыщают, возможно, достают чрезмерным вниманием, как ты со всем этим «работаешь», поскольку есть адекватные и неадекватные люди?

Наташа: Придурків, звісно, вистачає, пишуть sms-ки, на які я не відповідаю, так, є настирливі хлопці.

Zвезда: Поговорим еще немного о внешности. Что нравится в женском теле, и твое отношение к мужчинам с бисексуальной, слащавой внешностью, которые, возможно, даже помешаны на себе, те же стриптизеры?

Наташа: В дівчатах це груди, бедра, все в комплексі. А таких хлопців мені просто шкода. Я помітила, зараз дуже популярним є типаж чоловіків, які і не геї, і не нормальної орієнтації, дещо середнє, вони мені противні насправді. Я раз попала у стритиз-клуб у Дніпропетровську, але там жінки танцювали, вони ще й до цього всього впізнали мене. Ми пізно закінчили концерт, спати лягати вже не було ніякого сенсу, оскільки поїзд вирушав о 5 ранку, наш організатор запропонував піти у стрип-клуб, приходимо, дівчата почали до мене приставати...

Zвезда: Видишь, как тебе девушки внимание уделяют?

Наташа: Так, я зрозуміла, що в мене не тільки чоловіча, але й жіноча сторона. Розумію, що до мене пристають дівчата, навіть на концертах. Був випадок на концерті у Харкові, в жіночому туалеті, підішла до мене блондінка, каже: „А можно, я с тобой зайду?” ( прим. смеется), так що такі ситуації трапляються.

Zвезда: Нужно ли тебе отдыхать от отношений, от любимого человека?

Наташа: В моєму випадку, мій коханий і моя творчість постійно поруч, тому що ми разом працюємо, іноді хочеться одне від одного відпочити. Часто буває так, що він залишається в одній квартирі, я в іншій, потім знову разом, і все нормально.

Zвезда: А смогла бы поддерживать отношения на расстоянии, с учетом того, что человек жил бы в другой стране?

Наташа: Я не знаю, чи витерпіла б такі стосунки. Наприклад, свого хлопця з армії я все ж таки не дочекалась, закохалась в іншого, але насправді, якщо є почуття, пристрасть, своє кохання можна чекати й чекати.

Zвезда: Твое мнение по поводу связей с большой разницей в возрасте, допустим, когда женщина страше своего избранника?

Наташа: Зараз часто можна зустріти такі пари, коли жінці, наприклад, під 40, а хлопець дуже молодий. З одного боку, це може бути кохання, з іншого - розрахунок, але якщо жінка розумна, вона повинна бачити і розуміти, на що вона йде. В мене з приводу цього ніяких поганих думок немає. За умов справжніх почуттів, вік не має абсолютно ніякого значення. Стосунки із різницею у віці нормальні, але тут складніше жінці, тому що він, припустимо, молодий, а вона ж не молодіє з кожним роком, а якщо йому взагалі 17 чи 18 років, то це флюїди більш грають, ніж любов, і через певний час може все змінитись.

Категорія: Інтерв"ю | Додав: Olyabusha (21.03.2008)
Переглядів: 1731 | Коментарів: 1 | Рейтинг: 5.0/2 |
Всього коментарів: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входу

Пошук

Друзі сайта

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Copyright MyCorp © 2018